Rugsėjis – saugaus eismo mėnuo

Židikų Marijos Pečkauskaitės  gimnazijoje įvyko priešmokyklinio ugdymo grupės bei pradinių klasių mokinių susitikimas su Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio bendruomenės pareigūnu R. Stonkumi.

„Rugsėjis – saugaus eismo mėnuo, todėl pareigūnai kasmet šiam mėnesiui skiria ypatingą dėmesį, mat vaikų saugumas yra vienas iš prioritetų. Į mokyklas sugrįžta vasarą pailsėję ir naujų žinių laukiantys mokiniai, todėl labai svarbu nuo pat mažens mokyti vaikus saugiai elgtis gatvėse, pėsčiųjų perėjose, mokyti juos pažinti kelio ženklus, kad žinotų pagrindines saugaus elgesio kelyje taisykles“, – tariantis dėl susitikimos laiko akcentavo Remigijus Stonkus.

Pareigūnas priminė bei paaiškino pagrindines kelių eismo taisykles ir reikalavimus, kurių mokiniai  privalo laikytis būdami eismo dalyviais, parodė, kaip taisyklingai užsidėti atšvaitą, saugiai pereiti gatvę bei važiuoti dviračiu ar paspirtuku. Parodė mokinukams  filmuotą medžiagą apie eismo įvykius, kuriuos sukelia vaikų išsiblaškymas, neatidumas keliaujant į/iš mokyklos, kelių eismo taisyklių nepaisymas.  Bendruomenės pareigūnas Remigijus Stonkus priminė vaikams, kokia svarbi yra kiekvieno žmogaus atsakomybė už elgesį kelyje, pagarba eismo dalyviams, žmogaus gyvybei.

 

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija