Sakralinės muzikos festivalyje Šaukėnuose

saukenaiŽidikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos vokalinio ansamblio merginos, lydimos vadovo Juozo Daukšo, dalyvavo Kelmės rajono Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio rengiamame dešimtajame tarptautiniame sakralinės muzikos festivalyje-konkurse ,,Skriski, giesmele…“.

Festivalyje dalyvavo dešimtys atlikėjų iš įvarių Lietuvos gimnazijų bei meno mokyklų, taip pat pasirodė ilgamečiai Šaukėnų gimnazijos draugai iš Latvijos Respublikos Ikškilės vidurinės mokyklos. Visi dalyviai atliko po du kūrinius. Mūsų gimnazijos atstovai giedojo ,,Aš kaip žalias medis“ ir ,,Širdį atiduodu tau“.

Visus dalyvių pasirodymus vertino profesionali komisija, kuriai pirmininkavo Šiaulių valstybinio kamerinio choro ,,Polifonija“ meno vadovas ir vyriausias dirigentas Tomas Ambrozaitis, jam talkino Šiaulių valstybinio kamerinio choro ,,Polifonija“ dainininkas ir dirigentas Andrius Bartulis bei Kelmės r. Tytuvėnų gimnazijos Meno skyriaus vedėja, muzikos mokytoja Nijolė Astašauskienė.

Svarbiausia ne apdovanojimai ir laimėjimai, o atsidavimas muzikai ir darbui. Šis renginys – lyg baterija sielai, nes klausant tokios muzikos ji įkraunama. Didžiausia padėka visiems festivalio dalyviams – koncerto metu iškritęs ilgai lauktas sniegas ir jau tradicija tapęs įteiktas ,,Šaukėnų“ duonos kepaliukas.

Gimnazijos vokalinio ansamblio narių vardu – Deimantė Stankutė (II)

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija