Saugus internetas

Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos mokiniai aktyviai įsitraukė į švietimo informacinių technologijų centro organizuojamą veiklą “2013 m. Saugesnio interneto renginiai mano mokykloje”. Renginys (-niai) skirtas tarptautinei Saugesnio interneto dienai paminėti. Ši diena visoje Europoje bus minima 2013 m. vasario 5 d.

Mes siekėme, kad mokytojai, mokiniai, tėvai atkreiptų didesnį dėmesį į internete tykančius pavojus ir suprastų, kad saugesnio interneto tema turi būti aktuali visiems.

Pasitarusi mokyklos mokinių taryba įgyvendino mokykloje šias veiklas:

1. 9 klasės mokiniai Reda Stankutė ir Martynas Klemenis pravedė pradinių klasių mokiniams pamoką skatinančią jų susidomėjimą tarptautine „Saugesnio interneto“ programa ir atkreiptas jų dėmesys į vaikų apsaugą nuo pavojų, tykančių virtualioje erdvėje.

2. organizuotas nuomonių išsakymas socialiniame tinklapyje “Facebook”, atkreipiant visų vartotojų dėmesį, kad bet kokie veiksmai ir žingsniai atliekami virtualioje erdvėje reikalauja tiesioginio atsakingumo jausmo.

3. 8 klasės mokinės Liveta Skirzgilaitė ir Viktorija Rimkutė ėmė interviu iš mokinių bei mokytojų, ką jie mano apie saugų ir atsakingą naudojimąsi informacinėmis ir komunikacinėmis technologijomis. Apdoroti duomenys patalpinti mokyklos laikraštyje “Savas”.

4. 5-12 klasėms organizuota dokumentinio filmo “Tinklas” peržiūra bei jo aptarimas, integruojant į etikos ir tikybos pamokas.

5. interpretacijų bei ketureilių kūrybos konkursas 5-12 klasėms, tema “Saugus internetas”.2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija