Sėkmingas Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos čempionatas ilgo ciklo rungtyje

Kovo 9 dieną Kauno rajono Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijoje vyko Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos ilgo ciklo čempionatas jaunučių, jaunių, jaunimo, suaugusiųjų, mergaičių ir merginų amžiaus grupėse, kuriame puikiai pasirodė ir Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos sportininkai.
 Jaunučių amžiaus grupėje Lietuvos čempionais tapo Armandas Mylė ir Erikas Kocys  (kuris taip pat nepralenkiamas buvo ir tarp jaunių). Jaunimo grupėje čempionu tapo Mantas Ramonas, Tautvilas Liegis užėmė antrąją vietą, o suaugusių amžiaus grupėje jis taip pat liko antras.

 Tarp mergaičių Ramunė Lukošiūtė užėmė antrąją vietą, o Violeta Liegytė tapo čempione ir mergaičių, ir merginų amžiaus grupėse.

Susumavus varžybų rezultatus paaiškėjo, kad mūsų gimnazijos atstovai bendroje  komandinėje įskaitoje užėmė III-ią vieta.

Tapę Lietuvos čempionais Armandas Mylė, Erikas Kocys, Violeta Liegyte įgijo teisę atstovauti Lietuvą birželio mėnesį Prancūzijoje vyksiančiame Europos jaunučių ir jaunių čempionate.2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija