Spartakiada Židikuose

Gegužės 17 dieną Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos pradinukai šurmuliavo nuo ankstaus ryto. Visi laukė sportinių varžybų, skirtų sveikatingumo metams pažymėti.

10 valandą visi susirinko į mokyklos stadioną. Renginį pradėjo mokytojos V. Jonauskienė ir B. Jarmoškienė. Mokytojos pasveikino mokinius taip aktyviai susirinkusius į renginį, pasidžiaugė, kad šiais mokslo metais vaikai mažai sirgo, kad darė rytinę mankštą, valgė sveiką maistą. Palinkėjo visur sportuoti ir augti sveikiems, vikriems ir drąsiems. Mokyklos sveikatos priežiūros specialistė D. Perminienė pasidžiaugė vaikų padarytomis mitybos grandinėmis, priminė, kad artėja atostogos ir kaip visi turi save saugoti prie vandens telkinių, keliuose laikytis eismo taisyklių.

Štai ir varžybos. Jas mokiniams pravedė mokytojos V. Jonauskienė ir B. Jarmoškienė. Komandų nariai stengėsi būti nepralenkiami, atlikdami estafetes, žaisdami kvadratą.

Kiekviena komanda buvo apdovanota diplomais, kiekvienas dalyvis buvo pagerbtas asmenine dovanėle, o sportiškiausiais mokiniais pripažinti 4 klasės mokinys Tadas Kačerauskas ir 3 klasės mokinė Nomeda Pačengaitė. Jiems atiteko „Santarvės“ laikraščio įsteigti prizai. (Dėkui rėmėjams)

Mokiniai skirstėsi namo nors ir nuvargę, bet labai laimingi.

Židikų M.Pečkauskaitės vidurinės mokyklos pradinių klasių mokytoja – metodininkė Vanda Jonauskienė

 

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija