Startuoja naujas tarptautinis projektas

erasmus smpfKą tik baigėme vykdyti du Comanius programos tarptautinius projektus (dvišalį ir daugiašalį), kurie tęsėsi 2012 – 2014 metais ir mūsų mokyklą vėl pasiekė džiugi žinia: patvirtintas finansavimas naujo Erasmus+: Comenius tarpmokyklinių Strateginių partnerysčių projekto vykdymui.

Strateginės partnerystės projektai – daugiašaliai projektai, skatinantys aktyvų švietimo ir mokslo institucijų, įmonių, pilietinės visuomenės organizacijų, valdžios institucijų bendradarbiavimą įvairiuose ekonominiuose sektoriuose, siekiant kurti inovacines aukštos kokybės mokymo ir mokymosi praktikas, skatinti institucijų modernizavimą ir naujoves visuomenėje.

Projekte dalyvauja dar 6 Europos Sąjungos šalys: Prancūzija (koordinatoriai), Rumunija, Vokietija, Portugalija, Italija, Lenkija. Projektas vadinasi „Authors and directors with a cause: inspiring young Europeans today?“ („Ar šiandieninių rašytojų ir režisierių idėjos įkvepia jaunuosius europiečius?“). Projekto trukmė – du metai.

Kai šiandieniniame pasaulyje paaugliai planuoja savo ateitį, mažai susimąstydami apie savo šalies praeitį, istoriją ir meną, toks projektas padidins susidomėjimą savo ir kitų Europos šalių kultūromis. Šio projekto pagrindiniai tikslai yra padrąsinti ir motyvuoti mokinius naudotis literatūros ir kino meno kūriniais, kad galėtų geriau suprasti savo socialinę, kultūrinę, ekonominę, politinę ir istorinę kilmę ir geriau pasiruoštų asmeninei bei profesinei ateičiai, taip pat labiau suprastų socialines problemas, iškilusias Europoje šiandien.

Sekite naujienas skyrelyje Projektai > Erasmus +

Vilma Levickienė, anglų kalbos mokytoja

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija