Susitikimas Prancūzijoje

2014 m. lapkričio 24 – 27 dienomis Prancūzijos mieste Tours, nutolusiame nuo sostinės Paryžiaus apie 200 km, vyko pirmasis partnerių šalių koordinatorių ir mokytojų susitikimas. Jo metu buvo tariamasi, kaip vyks projektinis darbas, kokios ir kaip bus vykdomos veiklos.

Pirmiausia, mokyklos registruosis eTwinning platformoje, susirašinės bendroje Google tinklapio svetainėje, taip pat bus sukurtas atskiras projekto tinklapis.

Kita užduotis, kurią reikia atlikti kiekvienam projekto partneriui – pateikti savo šalies rašytojo trumpą kūrinį: apsakymą, novelę, esė (short story), kuris būtų išverstas į anglų kalbą ir jame autorius išreikštų tam tikrą idėją Tokiu būdu, kiekvienos šalies projekto dalyviai perskaitys 7 angliškus kūrinius, aptars juos kito susitikimo metu Portugalijoje ir pateiks konkursui savo sukurtų trumpų kūrinių.

Be to, vyks projekto logo konkursas, kuriam reikės pateikti 3 savo sukurtus logotipus, laikantis bendrų taisyklių. Logotipo konkursas vyks antro susitikimo metu Portugalijos Lagos mieste 2015 m. balandžio 28 – gegužės 2 dienomis.

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija