Susitikimas su rašytoju Vytautu Račicku

Spalio 11 dieną mes, Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos 7 klasės mokiniai, lydimi lietuvių kalbos mokytojos Lauros Arnotaitės, vykome į Ukrinų kaimo kultūros namus, kur Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ukrinų filialo bibliotekininkė organizavo susitikimą su itin populiariu Lietuvos rašytoju Vytautu Račicku.
Susitikimo metu galėjome ne tik nusipirkti rašytojo knygų, pasiklausyti jų ištraukų, bet ir patys jo paklausti. Prisipažinsime, esame žingeidūs, todėl buvome labai aktyvūs. Domėjomės, nuo kada rašytojas pradėjo kurti, kodėl rašo vaikams, o ne suaugusiesiems, kokia pirma, mylimiausia jo parašyta knyga, ar šias knygas skaito rašytojo vaikai ir anūkai bei pan.
Iš rašytojo lūpų išgirdome gerą naujieną – jau greit sulauksime jo populiariausios knygos “Šlepetė” 7 dalies. Tiesa, apie ką joje bus rašoma, rašytojas neatviravo.
Už galimybę susitikti su rašytoju V. Račicku dėkojame Ukrinų kaimo bibliotekos vyr. bibliotekininkei Valdai Muravjovienei. Ačiū, p. Valda, kad mus pakvietėte į susitikimą ir galėjome iš arti pamatyti ir susipažinti su žmogumi, kurio kūryba jau nuo pradinių klasių žavimės.

7 klasės mokinių Raimondos Sermontytės, Igno Vydeikos ir Tito Žvirgždino informacija.
Nuotraukos – 7 klasės mokinės Violetos Liegytės.2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija