Svarsčių kilnotojai – Lietuvos mokinių olimpinio festivalio prizininkai

Vasario 15 dieną Kauno rajono Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų finalinės svarsčių kilnojimo varžybos, kuriose dalyvavo ir Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos sportininkai. Šiomis varžybomis mūsų svarsčių kilnotojai užbaigė nuo gruodžio mėnesio trukusį varžybų maratoną ( varžybos vykdavo kas antrą savaitę). Verta paminėti tai, kad į  šias finalines varžybas pateko net 7 iš 12 komandų, dalyvavusių ir bendrojo lavinimo mokyklų svarsčių kilnojimo finalinėse varžybose.

  Mūsų sportininkai varžėsi 6 skirtingose svorio kategorijose ir pasiekė puikių rezultatų: absoliučioje merginų kategorijoje vienuoliktokė Akvilė Jazbutytė svarstį išrovė net 165 kartus ir laimėjo III-ią vietą. Jos klasės draugas Arnestas Šypalis svorio kategorijoje iki 68 kg taip pat užėmė III-ią vietą. Geriausiai sekėsi prieš mėnesį bendrojo lavinimo mokyklų finalinėse varžybose čempionu tapusiam devintokui Irmantui Bunkui – ir šiose varžybose svorio kategorijoje iki 63 kg jis tapo čempionu.

  Dar trys sportininkai buvo tik per žingsnelį nuo prizininkų pakylos. Jie užėmė IV-ąsias vietas. Kai kam trūko tik 1,5 taško –  tiesiog pristigo sportinės sėkmės, jėgų, arba sutrukdė prieš varžybas patirta trauma.

  Bendroje komandinėje įskaitoje  kova dėl prizinių vietų truko iki paskutinės minutės. Varžybų nugalėtojais tapo šeimininkai – Ugnės Karvelis gimnazijos sportininkai, antri liko Tauragės rajono Batakių vidurinė mokykla, o III-ią vietą užėmė Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos komanda.

  Sveikiname mūsų mokyklos prizininkus ir kartu norime padėkoti visiems sportininkams už atkaklų darbą treniruotėse ir varžybose: Irmantui Bunkui, Arnestui Šypaliui, Akvilei Jazbutytei, Rimantui Intai, Viliui Gerikai, Tautvilui Liegiui, Sauliui Pociui, Rimui Daubariui.

  Taip pat norėtume padėkoti ir mūsų rėmėjui – UAB “Mažeikių vandenys”  direktoriui Pranui Trakiniui, kuris jau ne pirmą kartą mūsų sportininkams pagelbėjo ir skyrė transportą nuvykti į varžybas.

Kūno kultūros mokytojas metodininkas Andrius Šakinskas

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija