Svarsčių kilnotojai – trečius metus iš eilės šalies čempionai

Vasario 8 dieną Kelmės  rajono Šaukėnų V. Pūtvio – Pūtvinskio gimnazijoje vyko 2018-2019  mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų finalinės svarsčių kilnojimo varžybos, kuriose dalyvavo ir Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos sportininkai.

Tarp bendrojo lavinimo mokyklų likę treti, po to nugalėję tarpzoninėse varžybose   mūsų gimnazijos sportininkai į šias varžybas vyko nusiteikę kovoti tik dėl aukščiausių apdovanojimų.

Iš 7 komandos atstovų trys tapo čempionais: Erikas Kocys neturėjo lygių tarp sportininkų iki 53 kg, tarp merginų atskirose svorio kategorijose nepralenkiamos buvo Ramunė Lukošiūtė ir Violeta Liegytė (pastaroji  svarstį rovimo veiksme iškėlė 200 kartų ir buvo pripažinta geriausia finalinių varžybų sportininke bei apdovanota specialiu prizu).

Antrąsias vietas laimėjo Mantas Ramonas (svorio kategorija virš 85 kg), Edvinas Semionovas( sv. kat. -73 kg) ir Modestas Inta ( sv.kat. -78 kg.).
 Prieš tai 2 metus iš eilės židikiškiai buvo tapę šių varžybų čempionais, tad prieš šias varžybas nedrąsus tikslas buvo apginti titulą trečia kartą iš eilės. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad surinkę 108 taškus  ir aplenkę varžybų šeimininkus čempionų vardą trečią kartą iš eilės iškovojo Mažeikių rajono Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos atstovai!

 

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija