#SWITCH!

Beveik 50  Židikų  Marijos Pečkauskaitės gimnazijos mokinių rugsėjo 19 d. apsilankė Kaune, Žalgirio arenoje, vykusiame didžiausiame Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginyje – #SWITCH! Dieną trukusiame renginyje, anot organizatorių  dalyvavo daugiau nei 15 000 dalyvių.

“Svarbiausia jaunimui suprasti, kad pasaulis keičiasi.  Dabar reikia protingų žmonių, žinančių kaip programuoti ir dirbti su naujausiomis technologijomis, – #SWITCH! tikslus įvardino renginio sumanytojas, Europos Parlamento narys Antanas Guoga. – Mes norime įkvėpti jaunimą ir duoti žinių, kad jis eitų pirmyn kurdamas sėkmingą Lietuvą.”

Šiais metais #SWITCH! buvo suskirstytas į skirtingas dalis: verslui skirta profesionalų zona, kurioje dalyvavo kompanijos „Google“, „Yahoo“. Čia buvo diskutuojama apie kibernetinį saugumą; privatumą elektroninėje erdvėje; elektroninę prekybą. Veikė #SWITCH! mokslo mugė, kur universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų ir neformalaus ugdymo atstovai iš visos šalies pristatė su technologijomis ar verslumu susijusias studijų programas. Švietimo dalyje patirtimi dalinosi ekspertai iš Suomijos ir Estijos. „Cool&Crazy“ technologijų erdvėje, virtualioje realybėje buvo galima skristi parasparniu, išbandyti 3D spausdintuvą ir technologijų pabėgimo kambarį, išmokti skraidinti droną ir dalyvauti robotų kovose.

#SWITCH!  dalyvavę mokiniai neslėpė, kad toks renginys buvo ne tik puiki proga atitrūkti nuo pamokų, pereiti Laisvės alėją bet ir neįkainojama proga papildyti žinių bagažą, vieniems – praktinėmis, kitiems – teorinėmis žiniomis. Už tai, kad galėjome nuvykti į Kauną ir  dalyvauti moderniųjų technologijų ir verslumo renginyje esame dėkingi Mažeikių rajono savivaldybės Švietimo skyriui, kuris finansavo išvyką bei Mažeikių Autobusų parkui-  už saugią ir patogią kelionę2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija