Tarptautinės mokytojų dienos minėjimas

Ruduo, pražydęs vasaros spalvomis, spalio 4 d. rytą pakvietė sutikti kitaip. Židikų Marijos Pečkauskaitės mokinių savivalda organizavo Tarptautinės mokytojų dienos minėjimą. Mokinių siekis, kad nuo gimnazijos durų pravėrimo jų mokytojai jaustųsi pakiliai, šventiškai, todėl kiekvieną pasitiko deklamuodami pačių kurtus eilėraščius, su padėkomis, sveikinimais, apkabinimais, gėlėmis bei vaišėmis, o jau po kelių minučių visus pakvietė į gimnazijos aktų salę, kuri kvepėjo rudenio jaukumu.

Mokinių savivaldos atstovai ragino savo mokytojus įsiklausyti ir suprasti, kad su rudenio paslaptim, su saule ir lietum, su padange skriejančiais debesimis mes einam, skubam, lekiam nespėdami sustoti, pagalvoti, prisiminti, vienas kitam nusišypsoti ir suprasti, kad esame nepakartojami, vertinami ir mylimi. Mokiniai linkėjo teigiamų emocijų, saldaus laiko drauge ir padovanojo ne tik gražų, bet ir labai skanų tortą (ačiū jiems).

Mokytojams padėkos ir sveikinimo žodžius tarė Židikų seniūnė Skirmutė Stasytė, klebonas Dainoras Židackas, tėvų atstovai. Direktorė Rima Širvinskienė tradiciškai apdovanojo darbo sukaktis mininčius mokytojus, linkėjo visiems ištvermės ir kūrybiškumo šiame misionieriškame darbe.

11 ir 10 klasių mokiniai ryžosi pavaduoti savo mokytojus ir už juos vedė pamokas, o mokytojai išklausė integruotos naujai atvykusių dirbti kolegų pamokos, kurios metu ne tik vaidino, deklamavo, sprendė uždavinius, bet ir degustavo net 12 rūšių arbatas.

Nuoširdi padėka visų mokytojų vardu Mokinių tarybos atstovams, 10, 11 klasių mokiniams už pavadavimą, tėvams, Seniūnei, Klebonui, kolegėms Laimai, Gražinai, Jurgitai, Danguolei už įdomią pamoką.

Kolegos, žinau, kad Mūsų pašaukimas – dalinti save. Žinau, kad Mūsų laimė – būti pralenktiems. Žinau, kad Mūsų lemtis – amžinas nerimas dėl tų, kuriuos pasitikome ir jau išlydėjome. Žinau, kad Mūsų dalia – būti su jais visada… Klasės tyloje, mokyklos šurmulyje, prisiminimuose nuo rudens iki rudens… Būkit dar kartą pasveikinti.

Laura A.

Nuotraukos Violetos LIEGYTĖS ir mokytojos Jurgitos.2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija