Tekstų skaitymai „Žodžių burėm – į savo pasaulį“

skaitymaiGruodžio 4-ąją vykome į Kretingos rajono Vydmantų gimnazijoje organizuotus Žemaitijos mokyklų jaunųjų literatų tekstų skaitymus „Žodžių burėm – į savo pasaulį“. Mūsų gimnazijai atstovavo 6-os klasės mokinė Ugnė Gontaitė, kuri skaitė pasaką „Zuzanos baimė“ (mokytoja Laura Arnotaitė) bei Ineta Uikytė, sukūrusi esė „Noriu“ (mokytoja Rūta Simutienė).

Iš viso konkurse dalyvavo 27 jaunieji kūrėjai iš: Kretingos r. Kartenos mokyklos, VšĮ Pranciškonų gimnazijos, Plungės r. Kulių gimnazijos, Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos, Palangos Baltijos progimnazijos, Kretingos r. Vydmantų gimnazijos, Kretingos Marijono Daujoto ir Palangos Vlado Jurgučio pagrindinių mokyklų.

Vydmantuose mus itin šiltai sutiko gimnazijos pavaduotoja Bronė Kietelytė, dirbusi Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijoje, o jos darbo kabinete kabantis didžiulis rašytojos Marijos Pečkauskaitės paveikslas tik byloja, kad šioje gimnazijoje mums svarbios kūrėjos atminimas yra itin puoselėjamas. Pavaduotoja negailėjo gražių žodžių židikiškiams, visus apdovanojo ne tik padrąsinančiu, motyvuojančiu žodžiu, bet ir rankų darbo dirbiniais, skanėstais.

Nuoširdžiai dėkojame Vydmantų gimnazijos lietuvių kalbos mokytojoms ir Pavaduotojai už dėmesį, už tai, kad baltų rožių apsuptyje jautėmės kaip namie.

Laura Arnotaitė, lietuvių kalbos mokytoja2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija