Užbaigtas projektas „Mokinių mokslinė gamtos tyrimų laboratorija“

Gruodžio 17 d. Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos mokiniai, vykdę projektą „Mokinių mokslinė gamtos tyrimų laboratorija“, pramogavo Ledo arenoje. Tai padėka už puikų darbą.

Projekto tikslas buvo ne tik išmokti pažinti gamtos ženklus ir pagal juos įvertinti aplinkos būklę, bet ir informuoti mokyklos, Židikų seniūnijos bendruomenes ir rajono gyventojus apie tyrimų rezultatus.

Jaunieji tyrėjai atliko 3 oro švarumo tyrimus, ištyrė 75 geriamojo vandens mėginius. Mokiniai parengė ir išplatino informacinius lankstinukus, lapelius apie tai, kad savo aplinka turime rūpintis patys, ką turime daryti, kad kvėpuotume mažiau užterštu oru ir gertume tyrą vandenį.

Projekto dalyviai surengė konferencijas – susitikimus mokyklos bendruomenei ir Židikų seniūnijos gyventojams, dalyvavo gamtamokslinėje konferencijoje Tirkšlių J. Vitkaus – Kazimieraičio pagrindinėje mokykloje, kur pristatė savo tyrimus, vyko į Kelmės r. Šaukėmų vidurinę mokyklą, kur dalijosi savo patirtimi, vykdant gamtos tyrimus. Mokiniai apie savo tyrimus informavo mokyklos internetinės svetainės ir Facebook skaitytojus, rašė žinutes į rajono laikraštį „ Santarvė“.

Mokinių mokslinė gamtos tyrimų laboratorija savo darbo nenutrauks. Dar yra daug klausimų, į kuriuos reikia surasti atsakymus.

Projekto koordinatorė mokykloje biologijos vyresn. mokytoja Daiva Želvienė

 

 

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija