Verslo idėjų mugė

Spalio 26 dieną Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijoje vyko “Accelerator 2023” moksleivių verslo idėjų mugė. Šis įdomus renginys buvo skirtas jauniems ir talentingiems mokiniams, kurie ne tik mąsto kūrybiškai, bet ir ima iniciatyvą į savo rankas kurti verslą.

Renginyje dalyvavo Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos I-II gimnazinių klasių mokiniai, penkios mokinių mokomosios  bendrovės: Modern jewelry, Roxy-Poxy, NUSTEBINK, EVER, ADEEU. Kurie pasižymi ne tik noru mokytis, bet ir noru kurti, plėtoti ir dalintis savo verslo idėjomis. Labai svarbu yra tai, kad ši verslo idėjų mugė suteikė galimybę mokiniams susipažinti su verslo įmonių specialistais, kurie atėjo konsultuoti mokinius. Tai puiki galimybė sužinoti daugiau apie verslo pasaulį, gauti vertingų patarimų ir sukaupti tvirtus pagrindus savo būsimam verslui.

Didžiulį AČIŪ tariame UAB „Unilever Lietuva ledų gamybos“ ir UAB „Grūstės“ atstovams, kurie pasiryžo tapti Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos jaunosios mokinių mokomosios bendrovės EVER mentoriais ir verslo partneriais. Jų palaikymas ir patirtis yra neįkainojami mokiniams, kurie pradeda savo verslo kelionę.

Jaunoji mokinių mokomoji bendrovė EVER sukūrė keletą  produktų, skirtų plaukų priežiūrai. Tai dilgėlių ir medetkų kieti šampūnai bei hidrolatai. Šiai mokinių bendrovei buvo suteikti Išraiškingiausios idėjos pateikimo sertifikatas ir Tvariausios mokomosios mokinių bendrovės sertifikatas. Tai įrodo, kad jų idėjos yra ne tik kūrybiškos, bet ir tvarios bei vertingos.

Taip pat norime nuoširdžiai padėkoti Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos organizatoriams už puikiai organizuotą renginį. Jų pastangos leido mokiniams įgyvendinti savo idėjas ir pasidalinti jomis su kitais.

 “Accelerator 2023” moksleivių verslo idėjų mugė buvo puiki galimybė mokiniams išreikšti savo talentą, susipažinti su verslo pasauliu ir gauti vertingą patirtį. Mes tikimės, kad šis renginys skatins dar daugiau jaunų žmonių įsitraukti į verslo kūrimą ir inovacijas.

Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie šio renginio sėkmės!

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija