Verslo Skrydis: palaikymas ir plėtra jauniems verslininkams

Mažeikių rajono savivaldybė, bendradarbiaudama su VšĮ „Inovacijų agentūra“, pristato programą, kuri gali tapti skrydžiu į verslo sėkmę regione. Regioninė verslo plėtros programa „Verslo Skrydis“ – tai ne tik puiki galimybė įgyvendinti savo verslo idėją, bet ir efektyviai siekti tikslų kartu su patyrusiais mentoriais.

Renginyje, vykdomame pagal programą „Verslo Skrydis“, dalyvavo Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos I gimnazinės klasės mokomosios mokinių bendrovės EVER komandos atstovės: Eva, Viltė, Vesta ir Ramunė. Šios jaunosios būsimos verslininkės pristatė sukurtus produktus, bendravo su mentoriais ir demonstravo savo kūrybingumą.

Programa „Verslo Skrydis“ suteikia puikią galimybę įgyvendinti savo verslo idėją. Dalyvaudamos šioje programoje merginos ne tik plės savo pažinčių ratą. bet turės galimybę kruopščiai išanalizuoti ir išgryninti savo verslo idėją kartu su patyrusiais mentoriais. Su jų pagalba efektyviai sieks programos metu užsibrėžtų tikslų. Taip pat turės galimybę gauti patyrusių ekspertų konsultacijas, kurios padės stiprinti savo verslo konkurencingumą rinkoje ir sudaryti detalų verslo augimo planą, kuriame bus įvertinti esami iššūkiai ir galimybės.

Jeigu svajojate apie sėkmingą verslą savo regione ir norite įgyvendinti savo verslo idėją, tai „Verslo Skrydis“ yra puiki galimybė tai padaryti.

 

 

 

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija