Verslumo ir Inovacijų stovykla

Su džiaugsmu pranešame apie įspūdingą įvykį, vykusį Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijoje antradienį, rugsėjo 26 d. Tai buvo Verslumo ir Inovacijų stovykla, organizuota Lietuvos Junior Achievement. Ši stovykla buvo dalis LJA projektų, kuriais siekiama ugdyti verslumo kompetencijas. Židikų gimnazija šiemet pasijuto įkvėpta šio projekto ir davė mokiniams unikalią galimybę įsitraukti į verslumo mokymą. I-II gimnazinių klasių mokiniai dalyvavo šiame iššūkyje, kūrė genialias verslo idėjas.

Tai buvo puikus būdas mokyti mokinius kūrybiškumo ir verslumo, nes per šią stovyklą mokiniai pritaikė įvairius mokymosi metodus. Jie kūrė sprendimų medį, paaiškinantį problemos esmę, sudarė vartotojo paveikslus, taikė minčių lietų, ir net kūrė veikiančius prototipus savo idėjoms. Visos komandos sukūrė įspūdingas idėjas, pagamino prototipus ir juos pristatė kitoms komandoms ir mentoriams. Be to, mokiniai turėjo galimybę atsakyti į investuotojų klausimus, įrodydami savo idėjų vertę.

Tai buvo puiki proga mokiniams išmėginti antreprenerio rolę mokykloje ir įgyti naudingų žinių bei įgūdžių verslumo srityje. Norime pasveikinti visus dalyvavusius ir pabrėžti, kad tokie renginiai skatina jaunimą kurti, mąstyti kūrybiškai ir siekti sėkmės versle.

Taip pat norėtume padėkoti Lietuvos Junior Achievement už jų pastangas skatinti verslumo ugdymą mūsų mokyklose ir bendruomenėje. Jūsų darbas yra vertingas ir turės ilgalaikę įtaką mūsų mokiniams.

Tikimės, kad šis įvykis yra tik pirmasis iš daugelio sėkmingų žingsnių mūsų jaunųjų talentų verslo kelyje.2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija