Viltingo laukimo metas

Adventas – džiugios rimties laikas, kai ruošiamės sutikti Ateinantįjį, kada pasižadame būti geresniais, darbštesniais, vildamiesi, jog kitais metais Dievo ranka mus ir vėl ves tiesiausiu ir lygiausiu keliu. Ne išimtis vaikai – jie laukia, svajoja, tikisi. Tikisi ne tik gausybės dovanų nuo Kalėdų senelio, bet ir augti, tobulėti, patirti bendravimo džiaugsmą.

Ramybe ir susikaupimu apsiginklavę Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos mokiniai gruodžio 18 dieną rinkosi į mokyklos aktų salę, kur visi drauge giedojo šlovinančias giesmes, su Židikų parapijos klebonu Egidijumi Jurgilevičiumi kalbėjo apie adventinio laikotarpio unikalumą, išvydo tikybos mokytojos Dalios Sprindienės režisuotą trumpą inscenizaciją apie dingusią prakartėlės figūrėlę ir jos atkaklias paieškas.

Adventinis rytmetis mūsų mokykloje tampa gražia tradicija, kuria siūlome savo ugdytiniams ieškoti ramybės, pažinti ir puoselėti ją. Tikime, kad auginame kartą, kuri kitaip nei dauguma šiuolaikinės visuomenės narių nepradangins šio laikotarpio esmės šventiniame šurmulyje, kalėdinių akcijų bei atrakcijų sūkuryje!.. 



2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija