XX Plungės rajono savivaldybės kultūros centro projektas Stanislovas Riauba – Žemaitijos Andersonas paroda – konkursas

Šiemet projekto „STANISLOVAS RIAUBA – ŽEMAITIJOS ANDERSENAS“  suburti, jaunieji kūrėjai iš Mažeikių, Rietavo ir Plungės miestų bei rajoninių mokyklų savo darbais jau nuo spalio mėn. ėmė pildyti Plungės kultūros centro parodų salę. Šioje, 20-ojoje parodoje  savo kūrybą pristatė 76 jaunieji menininkai. Tai jau 20 metų veikianti kūrybinė iniciatyva, skatinanti etninės kultūros tęstinumą, pažinimą ir sklaidą jaunimo tarpe. Tai tikras ir gyvas jaunųjų menininkų sąjūdis  Žemaitijoje. Esminė veikla – tai paroda-konkursas, pradėtas 2001 metais ir plėtojamas  remiantis liaudies skulptoriaus Stanislovo Riaubos vardu ir jo  kūrybos atminimu.

Paroda buvo pilna gražiausių, originaliausių kūrinių, bet ji kitokia, nei kasmet. Mokinių kūrybiniai darbai buvo pristatomi visuomenei virtualioje Plungės rajono savivaldybės kultūros centro socialinio tinklo Facebook paskyroje.

Darbai nuostabūs, pilni šilumos, paprastumo ir liaudies dvasios, kaip ir pats skulptorius Stanislovas Riauba.

Kaip ir kasmet, parodoje – konkurse dalyvavo Mažeikių rajono Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos 8-II-IV klasių mokinių sukurti kūrybiniai darbai.

Sveikiname Gintarę Stonytę tapus soc. tinklų “Like” lydere, mergina pripažinta Kruopščiausia dalyve. Rūta Petraitytė ir Sintija Enciūtė, tapo prizininkėmis, jos soc. tinklų “Like” lyderės.

 

 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija