Židikiškiai aplankė senelius

Spalio 1-ąją minime pagyvenusių žmonių dieną, todėl mes, Židikų Marijos  Pečkauskaitės gimnazijos jaunieji šauliai, kaip ir kiekvieną rudenį vykome į Žemaičių Kalvarijos senelių globos namus, o šiais metais dar aplankėme ir Plinkšių globos namus. Iš aplinkinių kaimų – Pikelių, Lūšės, Ukrinų, Židikų, Račalių, Ruzgų ir Renavo – žmonės sunešė įvairių maisto gėrybių. Galime pasidžiaugti mūsų mokyklos 4-tokais, kurie ypatingai daug atnešė maisto produktų.

Račaliai nelabai didelis kaimelis, bet norime padėkoti Genovaitei Mylienei, kuri vienintelė atnešė seneliams lauktuvių. Renave atsiliepė į mūsų akciją du žmonės: Jurgita Vindašienė ir Petras Katkus. Židikuose daugiausia paaukojo Inga Sidorovienė. Ruzgai mažas kaimelis, bet žmonės turi gerą širdį, nemažai žmonių atsiliepė į mūsų prašymą: Rasa Sireikienė, Birutė Jonaitienė,Nijole Jakštienė, mokyklos darbuotojai ir mokiniai.

Daugumai žmonių kyla klausimas, o kodėl mes organizuojame tokią akciją? Ką ji mums reiškia? Mums leidžia pažinti ne tik bendraamžius, bet nuvykus ten pakalbame su seneliais, pradžiuginame juos. Mes,  vaikai, paaugliai, jau nuo mažų dienų mokomės padėti kitiems.

Jaunoji žurnalistė – šaulė Rugilė Stirbavičiūtė 2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija