Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijoje organizuota tradicinė Padėkos popietė

 

Sausio 22-ąją Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijoje vyko Padėkos popietė, į kurią mokyklos bendruomenę: mokytojus, tėvus, draugus pakvietė administracija. Gimnazijos direktorė Rima Širvinskienė sakė, kad nepaisant to, ką veiktume, kad ir kokios būtų aplinkybės, visada yra laiko padėkoti.

Padėkos popietėje dalyvavo viena pirmųjų nepriklausomos Lietuvos privataus verslo atstovių Eugenija Odebrecht, kuri šiuo metu konsultuoja gimnaziją projekte „Samsung Mokykla ateičiai“ ir neslepia susižavėjimo šia mokykla sakydama, kad į Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnaziją turi lygiuotis ir kitos Lietuvos mokyklos.

Į Padėkos popietė taip pat atvyko bendrijos „Lemtis“ nariai Gražina Žukauskienė ir Gintautas Alekna bei Mažeikių rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Violenita Juškevičiūtė.

 Akustinę programą susirinkusiems dovanojo merginų trio iš Šiaulių švelniu Japoniškų vyšnių pavadinimu „Sakuros“, kurios yra tapusios ne vieno reikšmingo tarptautinio konkurso prizininkėmis. Pritariant gyvam gitaros ir klavišiniam akompanimentams ne tik merginų, bet ir visų susirinkusiųjų lūpose skambėjo ne viena puikiai pažįstama daina, taip dar labiau suartindama gimnazijos bendruomenę.2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija