Žodžių burėm – į savo pasaulį

Gruodžio 12 dieną būrelis Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos mokinių vyko į Kretingos rajono Vydmantų gimnaziją, kurioje organizuota jau tradicine tapusi Žemaitijos regiono mokyklų jaunųjų literatų šventė „Žodžių burėm – į savo pasaulį  2019“. Renginio tikslas – ugdyti mokinių filologinę kultūrą, skatinti jų kūrybinius polinkius ir gebėjimus.  Iš viso savo tekstus skaitė 32 mokiniai.

Mūsų mokyklai atstovavo 5 klasės mokiniai Ramunė Bartkevičiūtė, Kamilė Kavaliauskaitė, Eimantas Šonas, 6-okė Emilija Šiaudvytytė. Mokiniai pristatė savo kurtas pasakaites. 8-okės Eglė Gontaitė bei Gabija Miliūtė skaitė miniatiūras. II g. klasės mokinė Ugnė Gontaitė klausytojams pristatė pačios parašytą impresiją „Žvaigždėtoji padangė“, o III g. klasės mokinė Milda Timinskaitė skaitė eilėraštį „Išvados“. Visi mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais bei knygomis.

Mokinius ruošusios ir lydėjusios lietuvių kalbos mokytojos Romualda Žilinskienė ir Laura Arnotaitė džiaugiasi, kad tokios šventės organizuojamos ir mokiniai jose gali ne tik paskaityti savo kūrybą, bet ir išgirsti bei įvertinti savo bendraamžių iš kitų regiono mokyklų kūrybinius gebėjimus.

Dėkojame Vydmantų gimnazijai už žodžio šventę, dovanas. Vydmantų gimnazijos pavaduotojai ugdymui Bronei Kietelytei atskiras ačiū už šiltą sutikimą bei globą.2019 | Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija | Sukurta:    Inforenoje
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija